מה זה קורס הפושטק ומי זה אדם טל | + הבונוס המטורף שלי

מה זה קורס הפושטק ומי זה אדם טל | + הבונוס המטורף שלי

מה זה קורס הפושטק?

אם הגעת לעמוד הזה, כנראה שאתה רוצה לדעת מה זה קורס הפושטק שכולם מדברים עליו ומי זה אדם טל שהשם שלו מופיע בכל פעם שמחפשים מידע על קורס הפושטק או בכלל על שיווק שותפים.

קורס הפושטק הוא קורס ללימוד שיווק שותפים, הדרך האינטרנטית לעשות כסף בלי שיש לך מוצרים ואפילו בלי שיש לך עסק משל עצמך. אתה לא צריך את כל זה בשביל לייצר לעצמך הכנסות מהאינטרנט.

איך זה עובד? יש אנשים שיש להם מוצרים שהם רוצים למכור. כדי למכור את המוצרים הם חייבים כמובן לשווק אותם. אז מה הבעיה? הבעיה שחברות פרסום לוקחות מחיר יקר על שיווק של מוצרים והם גם לא מתחייבות לתוצאות. ומה קורה בפועל? בעל עסק יכול להוציא 50 ש”ח על פרסום של מוצר שעולה 40 ש”ח.

נשמע לך לא הגיוני? גם לבעל העסק זה לא נשמע הגיוני. אז מה עושים?

לצורך הזה של בעל המוצר שרוצה להשקיע בשיווק המוצרים שלו, אבל לא רוצה להפסיד, נכנס התחום של שיווק שותפים.

נניח שבא אליך בעל עסק ומציע לך שותפות, אתה תשווק את המוצרים שלי, ועל כל מוצר שמישהו יקנה בזכותך, אני אתן לך עמלה. תמכור הרבה וכולם ירויחו יותרוזה בדיוק מה שעושים בשיווק שותפים.

ואם ננסה לכתוב בתמצית את מה שקורס הפושטק מלמד אותך לעשות: איך לשווק מוצרים של אחרים ולקבל עליהם עמלה.

מי זה אדם טל?

אדם טל הוא משווק שותפים ותיק, שהתחיל את דרכו לפני כמה שנים ועבר את כל הדרך המפרכת עד שמצא איך עושים שיווק שותפים בצורה הטובה ביותר. ומה הוא עשה עם כל הידע שהוא צבר? הקים את קורס הפושטק והוא מלמד בו איך עושים כסף משיווק שותפים.

אדם טל כבר לימד אלפי אנשים איך לעשות את זה ובכל שנה מצטרפים עוד אנשים ששינו את מסלול החיים שלהם וההכנסה העיקרית שלהם היא משיווק שותפים. 
תפסתי את אדם לשיחה צפופה, ככה שתוכלו לראות בדיוק מי זה איש, מה הוא עושה ולמה כדאי ללמוד ממנו:

האם קורס הפושטק מתאים לך?

נכון שזה נשמע נפלא, לשווק מוצרים של אחרים ולקבל כסף. אתה לא משקיע במלאי, לא בשירות לקוחות, לא במשלוחים… אבל רגע. לפני שאתה רץ להרשם לקורס כדאי שתבדוק האם הקורס הזה בכלל מתאים לך.

אם אתה מבין שכסף הוא לא העיקר בחיים, אבל הוא יכול להגשים את החלומות שלך ולעשות את החיים קלים יותר.

אם אתה לא רוצה כל החיים להיות תחת בוס, כשאתה עושה את כל העבודה והוא מרויח את כל הכסף.

אם אתה מבין שחופש כלכלי הוא לא גורל, הוא לקחת אחריות על החיים שלך ומוכן לעשות את מה שצריך  ולהשקיע את הזמן והכסף שצריך כדי להיות עצמאי כלכלית.

ואם אתה מבין שאין דבר כזה להרויח כסף בלי להשקיע וכל מי שהגיע רחוק התחיל עם עבודה קשה.

אז רק כדי שנהיה שנינו בטוחים ב-100% שזה באמת בשבילך, ביקשתי מאדם טל אישור מיוחד להצצה בלעדית והכנתי לך וידאו עם סקירה מלאה של כל התכנים, הפרקים והשיעורים שיש בקורס הפושטק של אדם טל כולל כל החלקים והבונוסים – אז תעיף מבט ותראה כמה זה קורס מקיף ואם בכלל זה בשבילך:

למה להצטרף לקורס?

אם ענית כן על השאלות למעלה וראית את הוידאו שמראה לך בדיוק מה קורה ומה אתה מקבל בתוך הקורס, אז אני מניח שקורס הפושטק זה בשבילך, אתה יודע מה אתה הולך ללמוד והחלטת שזה מתאים לך.

עכשיו, אם אתה שואל אותי למה שווה לך להצטרף לקורס הפושטק, אז אני חושב שזה בעיקר יעשה לך שני דברים שהם מאוד חשובים לכל אחד. לא ממש משנה באיזה שלב אתה בחיים, בין אם אתה רק עכשיו מתחיל ומחפש איך לעשות כסף או שאתה כבר עובד ומכניס משכורת – ישנם 2 דברים שמעבר לכסף יוסיפו לך אפשרויות ובחירה בחיים – ואם אתה שואל אותי – זה בהרבה מקרים יותר חשוב מכסף:

 • כשיהיה לך את הידע והניסיון שקורס הפושטק מציע - אתה תכוון את המאמצים שלך לכיוון הנכון.
 • אתה הולך לשנות את המשוואה של זמן = כסף. בשיווק שותפים אתה משקיע זמן בעבודה, אבל הרווח שלך הוא גבוה יותר מכל עבודה אחרת שהיית עושה ויש מצב שאם אתה עובד נכון ולאורך זמן אתה גם בונה לעצמך הכנסות פסיביות. כלומר, אתה עובד פעם אחת וממשיך להרוויח הרבה אחרי שסיימת.

המסקנה היא פשוטה: מי שעובד יותר, לא מרוויח יותר.

עשירים לא עובדים יותר. הם רק עובדים נכון וזו הסיבה שבכל רגע נתון הם מרוויחים יותר.

וזה בעצם ההבדל הגדול ולמה שווה לך להשקיע את הכסף והזמן בפושטק.

הבונוס המטורף שלי - רק בשביל הבונוס שלי כדאי לך להצטרף לפושטק

אני רוצה לעזור לך להצליח בקורס הפושטק ולכן אם תרכוש את הקורס דרכי, אני נותן לך בונוס מיוחד. אני נותן לך כאן יתרון לא הוגן על כל האחרים שרוכשים את הקורס. אני אראה לך איך אתה יכול לקחת את שיווק השותפים צעד קדימה. אני הולך לתת לך גישה בתשלום מופחת אכזרי לתכנית ליווי שאני בדיוק עובד עליה בימים אלו ואני הולך להראות לך איך אתה הולך לבנות לעצמך נכסים דיגיטליים שעובדים בשבילך 24/7 ומייצרים לך כסף בזמן שאתה ישן. אני הולך להראות לך ממה אני מתפרנס ומה אני עושה ביום יום שלי, בכמה שעות ש”אני עובד”. 

אם אתה מצטרף לתכנית שלי, אתה מקבל יתרון לא הוגן על האנשים האחרים שקונים את קורס הפושטק כי אני הולך להראות לך איך אתה עובד פעם אחת ומייצר כסף לחודשים ולשנים הבאות. אני הולך להראות לך איך אתה הולך להיות עצמאי-כלכלית. אבל תקרא טוב טוב למטה מה אתה צריך לעשות על מנת להיות זכאי לבונוס המטורף הזה שאני נותן לך.

אין מצב שאתה יכול לקבל את הבונוס הזה בשום מקום אחר כי אני הולך להראות לך דברים שאתה בכלל לא יודע שאפשריים. אולי 2-3 אנשים בארץ יודעים איך אני עובד וכמעט אף אחד בעולם לא עושה את מה שאני עושה (ואני עושה את זה כבר מ 2010, זה אומר שיש לי הוכחות מפה עד מחרתיים). רק להדגיש, אני הולך להראות לך איך אני עובד פעם אחת ומייצר כסף להרבה חודשים אחר כך. קוראים לזה הכנסה פסיבית. ברגע שאתה יודע איך עושים את זה, כל מה שתרצה זה לשבת בבית או במשרד ופשוט לייצר לעצמך עוד ועוד מקורות של הכנסות פסיביות. כמה שיותר.

שיווק שותפים הוא מהפכה.
עד עכשיו אמרו לנו שאם נלמד ונוציא תואר, אז תהיה לנו משכורת מכובדת ונוכל לחיות את החיים שאנחנו רוצים. תסתכל מסביב… כמה אנשים השקיעו שנים (והמון כסף) בתואר שלהם ולא מצליחים לגמור את החודש. כמה אנשים לא בטוחים שמקום העבודה שלהם יציב גם לשנים הבאות. כמה אנשים מוותרים על החלומות שלהם כי הם חושבים שאי אפשר להגשים אותם…

אלפי אנשים כבר הצטרפו למהפכה הזו והבינו שאם הם רוצים חופש כלכלי הם חייבים לחשוב אחרת. חייבים לחשוב מחוץ לקופסה. הם חייבים לדאוג לעצמם ולמשפחה שלהם, כי רק הם יכולים לעשות את זה. אלפי אנשים ישנו את החיים שלהם במהלך החודשים הקרובים וילמדו איך הם יכולים להגדיל משמעותית את ההכנסה שלהם בלי לוותר על מה שהם עושים עכשיו. בלי לוותר על העבודה או על הלימודים.

כמה מילים על הבונוס שלי [חשוב שתקרא כל מילה!]

אז ככה, אני עובד עכשיו על תכנית (אפילו עוד לא החלטתי איך אני הולך לקרוא לתכנית הזו…) שתראה לך בדיוק איך לייצר כמה מקורות של הכנסות פסיביות. עוד לא החלטתי סופית איך זה הולך לעבוד – אבל כנראה שזו תהיה תכנית שנתית שכל חודש אציג לך שיטה אחרת להקים נכסים דיגיטליים שייצרו לך הכנסה פסיבית.

כפי הנראה זו תהיה תכנית שתעלה סביב ה 1000 ש”ח בחודש או משהו כזה. יכול להיות שאתה נבהל וזה נראה לך הרבה עכשיו – אבל אם תעקוב אחרי מה שאני מראה לך, תוך כמה חודשים אתה תנהל לעצמך כמה נכסים דיגיטליים כאלו שצריכים לעשות לך הרבה יותר מ 1000 ש”ח בחודש. וחוץ מזה, אתה תקבל מחיר סופר-דופר מיוחד, משהו כמו רק 50% מהמחיר הרשמי אולי אפילו פחות. בקיצור, אל תבהל – אתה תחזיר את ההשקעה ביג טיים.

מה אתה הולך לקבל בתכנית הזו ואיך אתה בכלל יכול להצטרף:

 1.  כל חודש תקבל שיטה אחרת, מוכחת, שעובדת כבר שנים ומייצרת כסף. בלי משחקים ובלי טרנדים ובלי אופנות מתחלפות. רק דברים שעובדים ומוכחים, לי ולאחרים.
 2.  אני אראה לך בדיוק מה אני עושה ואיך כדי להקים לעצמי כמה שיותר מקורות הכנסה פסיביים. אתה הולך לשבת על המק שלי ולראות בדיוק מה אני עושה ואיך אני עושה בשעתיים-שלוש ביום שאני “עובד”. (לא קורא לזה עבודה בכלל, כי אני נהנה מכל רגע…)
 3.  אני מתכוון גם לארח תותחים שיראו וילמדו אותי ואותך שיטות חדשות לייצר הכנסות פסיביות. כבר דיברתי עם חלקם והם בהתרגשות לשתף אותנו. אני אומר “אותנו” כי גם לי יש מה ללמוד מהם, שיטות אחרות שאולי אתה מכיר ואולי לא.
 4.  התכנית תכלול שיעורי וידאו, מדריכים להורדה, וובינרים וכל דרך שאמצא כדי שהכל יהיה לך הכי נגיש והכי פשוט.
 5.  אם לא תוכל להיות זמין לוובינרים או בכלל אם אתה קצר בזמן, יהיה לנו אתר עם פרטי גישה סודיים ויהיו בו את כל התכנים וההקלטות והמדריכים להורדה – כך שתוכל לצפות בזה כמה פעמים שתרצה ומתי שנוח לך.
 6.  בנוסף, תהייה לנו קבוצת פייסבוק סודית. כלומר אתה הולך להקיף את עצמך באנשים שרוצים ופועלים בדיוק כמוך – לייצר הכנסות פסיביות. והרבה!
 7.  אם אני אראה לנכון וזה יתאים – אני הולך לקיים מפגשי מאסטר מיינד או מפגשים בקבוצות קטנות שנוכל לשבת, להפגש ולראות בדיוק מה אתה עושה ואיך אתה הולך לייצר מזה כסף כמה שיותר מהר וכמה שיותר בכלל. ואם יש לך שאלות, בעיות או דילמות – נפתור אותן ביחד ויהיה לך עם מי להתייעץ. המפגשים האלו יהיו בתל אביב או בסביבה ואתה תקבל הודעה בדיוק מתי ואיפה נפגשים לפחות שבוע לפני.
 8.  כדי להיות זכאי להיות בין הראשונים להצטרף לתכנית הזו ובטח עם ההנחה המטורפת, אתה צריך להצטרף לקורס הפושטק דרך הקישור הזה ולשלוח לי הוכחת קנייה באמצעות טופס יצירת הקשר באתר – חשבונית או אישור עם המייל בו השתמשת לשלם ולעבור ראיון. התכנית הזו לא מתאימה לכל אחד ולא מתאים לי לעבוד עם אנשים שלא הולכים להתאמץ, אנשים בכיינים או נסיבתיים. אין לי זמן וחשק בשביל זה. רוצה לעשות כסף? אתה צריך לעבוד בשביל זה!
 9.  תוכל לקבל את האפשרות להצטרף לתכנית שלי בסביבות חודש מאי 2019, אולי טיפה לפני. יכול להיות שזה נראה לך עוד הרבה זמן כרגע אבל אני רוצה שתעשה את הדברים בצורה נכונה – והצורה הנכונה היא קודם ללמוד את קורס הפושטק כמו שצריך, כדי שיהיה לך בסיס טוב ואז תהיה מוכן ללמוד את מה שאני אראה לך ולקחת את הידע ואת ההכנסות שלך כמה רמות למעלה. הפושטק ייתן לך בסיס מעולה למה שאני הולך להראות לך ויחסוך לנו מלא זמן ביישום של הדברים, כך שתוכל להקים את הנכסים הדיגיטליים שלך הכי מהר שאפשר.

אז אם זה מתאים לך, ורק אם זה מתאים לך תלחץ על הכפתור למטה ונתקדם. אם יש לך שאלות – שלח לי באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ואשיב לך.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of