שיווק ממוקד וקטלני

שיווק ממוקד וקטלני

אני נפגש עם מלא אנשים ולחלק מאוד גדול מהם יש אותה שאלה:
אסי, מה אני צריך לעשות כדי להצליח? להרים את העסק שלי / להביא לקוחות / לעשות כסף בשיווק שותפים… כל אחד עם מה שמטריד אותו.

אני שואל: מה את/ה עושה בשביל להרים את העסק שלי / להביא לקוחות / לעשות כסף בשיווק שותפים ??
ואז מתחילים התירוצים… תירוצים שונים ומשונים, חלקם מצחיקים, חלקם מעצבנים אבל בדרך כלל, לכל התירוצים האלו יש מכנה משותף. כמעט כולם מגיעים בסוף לאיזו מסקנה שהם מבולבלים.
הם פשוט לא יודעים מה לעשות מרוב הדברים שהם יכולים פוטנציאלית לעשות.

והאמת? זו כנראה מגפה שמאפיינת את “עידן הידע”. אנחנו יודעים כל כך הרבה ששכחנו שמה שבאמת עושה את העבודה ומביא את ההצלחות ומקרב אותנו למטרות שלנו זה בעצם… לעשות!!

אז למי שלא כל כך מפוקס ומתפזר ו”לא מספיקים לו 24 שעות ביממה”, הכנתי קורס קצר שאני קורא לו “שיווק ממוקד וקטלני” (שם קצת דבילי, מוזמנים להגיב למטה ולהציע איך לקרוא לקורס הזה…).

מה שאני מראה בקורס המגניב הזה, זה איך אני בוחר תתי-נישות, מייצר וידאו בדקה ורבע, מעלה אותו ליוטיוב ועושה ממנו כסף. פסיבי, בלי לגעת ולאורך הרבבבה זמןןןן…

הנה דוגמה לוידאו שהעלתי ב 2014 ועד היום מייצר לי כמה מאות $$ בחודש :
שיווק ממוקד וקטלני
מה שיפה בשיטה הזו זה שהיא תמיד תעבוד! יודעים למה? כי לאנשים תמיד תמיד יש “בעיות” והם תמיד יחפשו “פתרונות”. ברגע שיש קישור אפיליאט ב”פתרון” הזה, הם מקליקים עליו ואם הם קונים, אני מקבל עמלה. בעברית קוראים לזה שיווק שותפים וזו הדרך הכי קלה שאני מכיר לעשות כסף.

עוד דבר מגניב זה שאני משתמש בתוסף וורדפרס שנקרא Insta Vid שמייצר לי “סרטוני תוכן” (תיכף אסביר בדיוק מה זה) תוך דקה. כל מה שאני צריך לעשות זה copy paste. וזה מאפשר לי לעשות המון סירטונים ולהשתלט על מלא מילות מפתח שקל ביותר לקדם אותן ביוטיוב ובגוגל ולהגיע איתן לדף ראשון בלי יותר מידי מאמץ ובחינם לגמרי. דף ראשון בגוגל, כידוע, שווה גולשים שרואים את הסרטונים האלו. גולשים שצופים בסירטונים שלי וקודנים דרך קישור השותף שלי = עמלות ישירות לפייפאל שלי!

ריקי, הייטקיסטית לשעבר, מוכרת את העיצובים שלה באינטרנט. היא שמעה על איך אני עושה כסף ביוטיוב, קנתה את Insta Vid וקבלה את הקורס מתנה שלי. הנה מה ששלחה לי:
עדות ריקי שיווק ממוקד וקטלני

והנה עוד כמה עדויות שאנשים שלחו לי [למטה תוכל לראות את הוידאו המלא של כל אחד]:

את הקורס הזה אני נותן עכשיו בחינם, מתנה, 100% בונוס למי שקונה את Insta Vid מהקישור הזה: http://bit.ly/Insta-Vid
בסרטון הזה אני מראה בדיוק למה התוסף וורדפרס שווה כל שקל ואיך מייצרים ממנו וידאו בחצי דקה:

זה התוסף הבסיסי, מי שקונה אותו ובנוסף את אחד השידרוגים, אני נותן עוד מתנה נוספת שיכולה בקלות להכפיל את את ההכנסות ואת העמלות שלכם!
אז בואו תראו אילו שידרוגים התוסף מציע – ואם מתאים לכם – ורק אם מתאים לכם, קנו אותו וקבלו ממני פצצה של מתנה (אחת או יותר!):

שידרוג ראשון הוא Insta Vid Pro.
דווקא שדרוג נחמד ביותר שלדעתי שווה את המחיר. בגרסת ה PRO של הפלגאין מקבלים 5 דברים:
1. קריינות voice-over נוספות בקול של גברים ונשים במבטאים ושפות נוספות (אל תבנו על עברית, זה לא יהיה שם…). זה יאפשר לכם ליצור סרטונים בשפות נוספות ולהגיע להרבה יותר קהלים. יותר טראפיק וצפיות לוידאו שלכם = יותר כסף.
2. מגוון נוסף של מעל ל 100 קטעי מוסיקת רקע לסירטונים ואפשרות להוסיף מוסיקת רקע משל עצמכם, כלומר להעלות מוסיקה מהמחשב שלכם.
3. אפשרות להוסיף כפתורי הנעה לפעולה ובאנרים על הוידאו עצמו. תוספת נחמדה, בעיקר אם אתם עושים וידאו ומעלים לאתרי הלקוחות שלכם. פשוט תוכלו לגבות על הוידאו יותר כסף…
4. יצירת סרטונים ללא הגבלה.
5. שלושה מקרי בוחן שבהם תראו דוגמאות אמיתיות ושיטות נוספות לעשות כסף עם הפלגאין הזה
כמו שכתבתי למעלה, דווקא על השידרוג הזה אני ממליץ משתי סיבות עיקריות: תוספות הקריינות בשפות ומבטאים שונים שיאפשרו לכם להגיע לקהלים הרבה יותר גדולים מסביב לעולם ושלושת מקרי הבוחן, שהן הזדמנות נהדרת ללמוד שיטות נוספות מה לעשות עם הפלגאין ודרכים נוספות לעשות כסף. לדעתי, שידרוג חביב ביותר ובטח שווה מחיר של פחות מ $40.

השידרוג השני הוא “רישיון מפתחים” – והאמת שהוא לא כ”כ מעניין.
מה שהרשיון הזה מאפשר לכם זה בעצם הזכות למכור את הסרטונים שאתם מייצרים באמצעות Insta Vid.
למה זה לא מעניין? כי אם להיות אמיתי וכנה, אף אחד לא באמת ידע ובטח לא יבוא אליכם בטענות אם תמכרו סרטונים שייצרתם עם Insta Vid…
בקיצור – שטות לא הכרחית בעליל. ביננו? סתם ניסיון עלוב למכור לכם עוד משהו… (אבל בואו נשאיר את זה ביננו).

השדרוג השלישי מיועד לאנשים רציניים שבאמת מתכוונים לעשות כסף – בעיקר כאפיליאט. לשידרוג הזה קוראים Massive Done-For-You-Package האמת, שלכל אחד שמתעסק בשיווק שותפים, זה קיצור דרך מטורף! תקראו מה אני חושב על זה ותחליטו אם נכון עבורכם. אני ממליץ מאוד!
מה שמקבלים בשדרוג הזה זה חבילת סרטונים, חבילת מוסיקת רקע וחבילת תמונות. אבל מה שבעיקר מעניין – והופך את השדרוג הזה לסופר משתלם – זה שבחבילה הזו מקבלים גם סירטוני קידום + סדרות מיילים + פוסטים לרשתות חברתיות של כל מיני מוצרי אפיליאט שונים! זאת אומרת שאתם ממש יכולים לקחת את הסרטונים האלו, להעלות אותם מייד ליוטיוב ולפייסבוק, להתחיל לקדם כל מיני מוצרי אפיליאט, לבנות רשימת תפוצה ואשכרה להתחיל להרוויח עמלות!
החבילה הזו לא רק שתחסוך לכם את הזמן (הקצר, באמת, אם משתמשים ב Insta Vid) של להכין את הסרטונים, לכתוב את המיילים ואת הפוסטים – אלא גם את החלק המתיש והמעצבן של בחירת המוצרים. כל אפיליאט יודע שלבחור מוצר לקדם זה חלק מעצבן וגם קצת מפחיד… למה מפחיד? כי בחירה של מוצר לא נכון זה ביזבוז זמן שעלולה להוביל לתיסכול ולייאוש!!
עכשיו, זה לא שכל מוצר שתקדמו יעשה לכם כסף. ככה זה עובד, לצערי. גם אני לא עושה כסף מכל מוצר אפיליאט שאני מקדם, אבל זה כן חיסכון אדיר של זמן ושל התלבטות.
עכשיו תחשבו בעצמכם – מה אם אומרים לכם בדיוק מה לקדם, איך לקדם ונותנים לכם סרטונים, סדרת מיילים ופוסטים – בעצם, את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל ולעשות קצת עמלות?? חלומו של כל אפיליאט, נכון?
תחטפו את זה! במחיר של $35 (פחות מ 128 ש”ח נכון לכתיבת שורות אלו) שווה שווה שווה! זה למעשה השידרוג שאני הכי ממליץ עליו!
חסכון אדיר של זמן, של התלבטות מה לעשות ואיך לעשות וקיצור דרך מטורף לכל מי שמתעסק בשיווק שותפים, אפילו אם התחיל אתמול או שהוא כבר אפיליאט מנוסה וותיק!
קנו אותו ועדכנו אותי כשאתם מתחילים לעשות עמלות!! (וגם כדי לקבל את הבונוס השני ממני, שיראה לכם איך לעבוד נכון ולהכפיל או לשלש את העמלות שלכם)

השידרוג הרביעי הוא למעשה האפשרות למכור את Insta Vid כמוצר שלכם ולהרוויח את כל הכסף. האמת שבמחיר של $90 ומשהו דולר זה לא ממש שווה. אם זה היה עולה $40-$45 אולי הייתי ממליץ, אבל למה “להתקע” על לקדם מוצר אחד כשאפשר לרכוש בשליש מחיר חבילה של מלא מוצרים שאפשר לקדם, כמו בשידרוג הקודם??
אני אישית לא ממליץ ונשאר חזק בעמדתי שהשדרוג הקודם הוא הפייבוריט ויש מצב שיעשה לכם חיים קלים ועמלות מגניבות. אם כמובן תקנו אותו ותעשו עבודה.

השדרוג חמישי הוא חבילה של 4 תוכנות שחוסכות טונה של עבודה ועוזרות בקידום הוידאו ביוטיוב ובגוגל ותוכנה למעקב אחר דירוג הוידאו (המיקום של הוידאו בתוצאות החיפוש בגוגל).
אז מה אני אגיד… מי שמכיר אותי יודע שבעבודה נכונה, אני מקדם סרטונים לדף ראשון בגוגל בלי תוכנות ובלי כל מיני עזרים. הגיון ישר של מה גוגל רוצה, בחירת מילות מפתח נכונות וקצת עבודה של בניית קישורים בדר”כ עושים את העבודה.
אם זה שווה את המחיר של $35? התשובה הפשוטה היא כן. בייחוד אם אתם מתחילים או לא יודעים SEO ובייחוד אם אתם לא ממש מרגישים בנוח לכתוב או לעבוד באנגלית. אז הנה מה כוללת חבילת התוכנות הזו ותעשו את השיקול שלכם:
1. תוכנת מעקב אחר דירוג הוידאו שלכם במנועי חיפוש (חוסך מלא זמן של חיפוש ושיטוט בגוגל)
2. תוכנה לכתיבה של תיאור הוידאו – האמת שרק בשביל זה שווה לרכוש את החבילה הזו כי הם טוענים שהתוכנה הזו יוצרת תיאור וידאו מותאם למנועי חיפוש. התיאור הוא פקטור משמעותי בקידום. לא מכיר את התוכנה הזו אבל למי שלא כ”כ יודע איך כותבים תיאור שיעזור לקדם את הוידאו, או שהוא לא מרגיש כ”כ נוח לכתוב באנגלית או שפשוט בא לו לחסוך זמן וכאבי ראש – שווה!
3. תוכנה נחמדה שמאפשרת הקפצה של פופ-אפ או טפסי רישום מהוידאו. הכוונה היא שהתוכנה הזו מוסיפה “שכבה נוספת” מעל הוידאו ומקפיצה פרסומת או אפשרות לטופס רישום במהלך ניגון הוידאו. זה משהו שעובד רק אם אתם מעלים את הוידאו לאתר שלכם, זה לא עובד ביוטיוב (יוטיוב פשוט לא מאפשרים את זה). חביב. בגלל שמגיע בחבילה במחיר סביר בהחלט – שווה. לא הייתי קונה את זה בנפרד, בטח לא במחיר כזה.

טוב, יוצא כבר ארוך לאללה, אז בואו נסכם:
פלגאין וורדפרס שנקרא אינסה ויד מייצר סרטוני תוכן (מצגות טקסט) תוך כמה שניות וכל מי שקונה אותו דרך הקישור שלי מקבל ממני בונוסים מטורפים שיגרמו לכם לעבוד כמו שצריך וסוף סוף להתחיל להרוויח עמלות

לתוסף מוצעים חמישה שידרוגים. מכל השידרוגים המוצעים למי שרוכש את הגירסה הבסיסית, אני מאוד ממליץ על שניים מהם:
השידרוג השלישי שהוא חבילת DFY שכוללת סרטונים, סדרות מיילים ופוסטים לפייסבוק של מוצרי אפיליאט. במחיר כזה וכאבי הראש שזה חוסך?? אין שאלה! תחטפו!
השידרוג החמישי שכולל חבילת תוכנות שווה, בעיקר בגלל החיסכון בזמן והעלות הסופר משתלמת. תוכנה למעקב דירוג הוידאו, תוכנה לכתיבה של תיאור הוידאו בצורה שמתאימה למנועי חיפוש ותוכנה להקפצת פופ-אפים או פרסומות על הוידאו (לא עובד ביוטיוב, רק אם הוידאו מנוגן באתר שלכם).
כל אחד מהשידרוגים עולה סביב ה $35, שזה גרושים בשביל מה שהם עושים, כמה זמן יכולים לחסוך לכם וכמה עמלות זה יכול לייצר לכם, בין אם אתם אפיליאט או משווקים את המוצרים שלכם או שאתם עושים עבודה ללקוחות.

מי שקונה דרכי את התוסף הבסיסי, מקבל מייד גישה לקורס קצר שלי לשיווק ממוקד וקטלני! אני אראה לכם בדיוק מה ואיך אני עושה עם וידאו כבר שנים וזה מייצר לי הכנסות קטנות, חמודות והכי חשוב פסיביות – בקלות ובמהירות! Insta Vid הוא תוספת שמתאימה בול לשיטת השיווק הזו! את הבונוס הזה שאני לא מוכר ואי אפשר בכלל לקנות אותו – אתם מקבלים מייד עם הגישה ב warriorplus וכך זה נראה:

שיווק ממוקד וקטלני

כל מי שקונה אחד או יותר מהשידרוגים – שישלח לי הוכחת קניה דרך דף יצירת הקשר באתר ואני אשלח לו הקלטה של הדרכה סודית נוספת שתראה לכם בדיוק איך אתם יכולים להכפיל את ההכנסות שלכם ולעשות את השיווק שלכם הרבה יותר אפקטיבי! זה קורס חדש דנדש שאני הולך למכור סביב ה 297 ש”ח (לפחות) – ואתם מקבלים אותו מתנה. (שלחו לי אישור על קניית אחד השידרוגים בטופס יצירת קשר ואשלח לכם במהירות האפשרית).

מה אנשים אומרים על הקורס מתנה שאתה מקבל ממני אם אתה קונה את Insta Vid:

אסי כהן, לא המצחיק מארץ נהדרת אבל לא פחות משעשע – קיבל ממני את שיווק ממוקד וקטלני וכבר באותו ערב שיתף אותי בדיוק מה הוא חושב על זה:

יניב לב ארי – אגדת אינטרנט עוד בחייה, על שיווק ממוקד וקטלני:

שי דרזי, שועל נדל”ן ותיק ומחוייט – תראו מה יש לו להגיד:

זוהר – הייטקיסט מהדרום, יזם בנשמתו ומבשל בירה בביתו – מספר לנו בדיוק מה היה חסר לו ואיך שיווק ממוקד וקטלני עזר לו:

וריקי, שכבר ראינו את העדות שלה למעלה. תראו עוד פעם אם אתם עדיין יושבים על הגדר…:
עדות ריקי שיווק ממוקד וקטלני
אז המון בהצלחה! עדכנו אותי כשאתם מתחילים לעשות עמלות 🙂 אם יש לכם הצעה לשם לקורס או בכלל, אם יש שאלה או משהו לא ברור – אשמח לעזור.
בברכה, אסי

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of