אודות

אסי אפשטייןאסי אפשטיין

יזם אינטרנט סדרתי ומנהל תכניות
שותפים בארץ ובחו״ל מעל ל 14 שנים
מנטור על בנושא פרסום ושיווק ביוטיוב
מומחה בקידום אתרים ובשיווק
וקידום באמצעות וידאו.
בן 42, נשוי פלוס 3 ילדים וגר גבעתיים.

אהלן, קוראים לי אסי אפשטיין ואני חי מהאינטרנט כבר למעלה מ 15 שנים. אינטרנט, עבורי, זה חופש, יצירה והגשמה. פעם רציתי ללמוד ולהתעסק באמנות, גרפיקה ועיצוב תעשייתי – היום האינטרנט נותן לי את החופש לעשות כל מה שאני רוצה.

התחלתי להתעסק בשיווק שותפים Affiliate Marketing וביזמות באינטרנט אחרי שעזבתי את העבודה בהייטק כשכיר.

והאמת? ההתחלה הייתה לא פשוטה, אפילו קשה מאוד… לא רק מבחינה “מקצועית” – אלא גם ברמה האישית. נפלתי ונכשלתי מלא פעמים עד שמצאתי את הדרך שלי והתחלתי לעשות גם מה שאני אוהב אבל – לא פחות חשוב – מה שייצר לי מספיק הכנסה. והיום? אני ממש מתפרנס מהאינטרנט.

במהלך המסע שלי להתפרנס מהאינטרנט, ראיתי הרבה.

ראיתי שיש מלא חלומות ושטויות שאנשים קונים באינטרנט כדי ללמוד איך לייצר הכנסה נוספת או הכנסה עיקרית מהאינטרנט. כל יום אנשים נופלים בפח וקונים תכניות, תוכנות וקורסים. הרוב, לצערי, לא שווה כלום ושום דבר.

גם אני עצמי הייתי פריק של כל מיני קורסים. קניתי מלא קורסים, כמעט על כל דבר ומכל אחד שסיפר על עצמו שהוא יודע לייצר כסף מהאינטרנט. קניתי קורסים על שיווק שותפים, פרסום באינטרנט, בניית רשימות תפוצה, יצירת טראפיק (תנועה של גולשים), רשתות חברתיות ועוד ועוד…

95% אם לא יותר ממה שקניתי הסתבר כשטויות. לא רק ש”השיטה” או “הטריק” לא עבד – אלא שלעיתים קרובות שינוי קטן של גוגל או פייסבוק – פשוט חיסלו את “השיטה”. בהרבה מקרים ראיתי גם אנשים שמוכרים קורסים שהם בכלל לא מיישמים בעצמם… כלומר, עושים את הכסף מלמכור את הקורס – לא מהיישום של הידע.

אני בטוח שגם לך יש ניסיון דומה… מי לא קנה קורס/תוכנה/שיטה יו ניימ איט – וגילה שזה לא ממש עובד?

אבל זה מי שהייתי בעבר. היום יש לי הרבה יותר ניסיון ומה שגיליתי זה שהדרך הכי טובה להצליח באינטרנט, בפרט בשיווק שותפים, ובאמת לעשות כסף זה למצוא שיטה שעובדת, שיש לה היסטוריה, שיש לה דרך ותכנית מאוד ברורה ושיש מי שבאמת מרוויח ממנה. וכשמוצאים תכנית כזו – כדאי לבדוק גם מי באמת משתמש בה ויכול לענות על כל השאלות או לפחות לתת את הכיוון הנכון.

נשמע פשוט וקל, נכון? אז לא תמיד זה ככה…

כמו שאמרתי, בתחילת הדרך שלי ניסיתי מלא דרכים ושיטות שונות. אני חושב שניסיתי מאות של שיטות שונות. ביזבזתי אלפי דולרים וטונות של זמן. נסעתי לחו”ל לכנסים של כל מיני “גורו שיווק” למיניהם שכל מה שעשו זה לעמוד על הבמה ולמכור עוד חלומות…

ונחש/י מה?

עם קצת יצירתיות, מלא ניסוי וטעייה והרבה הרבה נחישות ואמונה עצמית – מצאתי את הדרך שלי לעשות יופי של עבודה, לברור באמת את מה שעובד ולא את כל ה”הייפ” מסביב לכל מיני שיטות ואסטרטגיות.

וזה לא שהצלחתי פעם אחת או פעמיים. הצלחתי לעשות דברים שיעבדו עבורי פעם אחר פעם, למשך חודשים או שנים, וברוב המקרים – כמעט בלי שאני מתעסק עם זה אחרי שבניתי. ממש לייצר הכנסות פאסיביות.

ויודע/ת מה? השיטות שעובדות לי לא תמיד נמכרות בהמון כסף על ידי כל מיני “מומחים”.

אז אחרי שניסיתי כל כך הרבה, מצאתי את הדרך שלי ואני יכול להגיד ש”הצלחתי” – החלטתי שאני רוצה לעזור לאנשים אחרים ולהראות להם בדיוק מה שעובד עבורי ועבור העסק שלי בכל מה שקשור לשיווק באינטרנט, ובכלל – לעשות כסף.

איך זה יכול לעזור לך??!

ריכזתי חלק גדול מהניסיון שלי וממה שאני יודע על שיווק שותפים, הקמת עסק אינטרנטי ולעשות כסף באינטרנט במקום אחד. זה לא רק שיווק שותפים או קידום אתרים – זה ממש לבנות עסק! עסק אינטרנטי יציב, מכובד, ריווחי – וכזה שיכול לעבוד שנים!!

אני קורא לזה ILS – Internet Life Style שזה בדיוק האתר שאת או אתה גולשים בו כעת.

וכשהקמתי ופיתחתי את ILS חשבתי כל הזמן עליך, רציתי שזה יהיה פשוט ומאוד משתלם עבורך, כך שתוכל/י לגלות את השיטות והאסטרטגיות שאני משתמש בהן כדי לעשות כסף באינטרנט או משיווק שותפים.

שמע, הטעות הכי גדולה שאני עשיתי כשרק התחלתי עם שיווק שותפים הוא שתמיד חשבתי שפרסום, בניית רשימות תפוצה ושיווק במייל, רשתות חברתיות וקידום אתרים – הן כולן שיטות שונות ונפרדות לעשות כסף – ולכן התרכזתי בכל אחת מהשיטות האלו בנפרד אחת מהשנייה.

אבל במציאות, כל השיטות האלו בעצם קשורות אחת לשנייה ומשרתות בדיוק את אותה המטרה.

תראה/י, אם את או אתה משווק רק הצעות שותפים – כלומר, מקדם מוצרים של אחרים – ולע בונה על הדרך את הקהל או הקהילה שלך אז אתה פשוט לא בונה עסק! יכול מאוד להיות שאתה מרוויח פה ושם – אבל אין לך עסק חי ויציב ומייצר לך הכנסות על בסיס קבוע, כזה שאתה ממש יכול להסתמך עליו.

וגם אם את או אתה בונים את הקהל שלך אבל לא מתקשר איתם בצורה נכונה ואומר את הדברים הנכונים ומציע את הדברים הנכונים בזמן הנכון – גם אז, פשוט מבזבז את הזמן שלך ביג טיים…

והכי חשוב – אם אתה לא מביא תנועה של גולשים שיראו את ההצעה שלך או את ההצעות שאת/ה מקדם/ת – אז אין לך עסק אינטרנטי או עסק בכלל…

ברגע שגליתי איך כל הדברים האלו עובדים ביחד זו הייתה כמו “נקודת אה-הה” בשבילי ושם באמת התחילו כל מיני מחסומים להפתח ולהתפרץ. ואני הולך להראות לך ולגלות לך בדיוק את זה ב ILS. הנה רק חלק מהדברים שתוכל ללמוד פה:

שיווק שותפים

יצירת רווחים יציבים באמצעות קידום וידאו ביוטיוב

ועוד שיטות ואסטרטגיות בשיווק ובבניית עסק, יצירת ריבוי של מקורות הכנסה – של דברים שעובדים עכשיו ויעבדו גם בעתיד (לא מתיימר להיות נביא או משהו…) ושאם תלמד, תתנסה ותיישם – אין שום סיבה שגם את או אתה תעשו מהם כסף.

אז בטח עכשיו את או אתה שואלים את עצמכם אם זה בכלל בשבילכם?

אם את או אתה טירונים לגמרי\ מבולבלים מאיפה בכלל להתחיל, מה עובד ואיך לחבר את כל הנקודות הנסתרות האלו שעוצרות אותך מלהתקדם ולהצליח וסוף סוף לעשות כסף מהאינטרנט – זה בשבילך!

אם את או אתה רוצים להקים לעצמכם עסק אינטרנטי יציב, לטווח הארוך – שתוכל להיות גאה בו בלי להיות תלוי בשגעונות של גוגל או פייסבוק – אז זה בשבילך!

אני הולך להראות לך בדיוק מה עובד ואיך עובד כדי שלא תצטרך/י לנחש שום דבר.

פשוט ללמוד את מה שאראה לך, תיישם ותתנסה ותוכל להגיע לתוצאות שאתה רוצה. לא יכול להיות פשוט מזה.

אני אראה לך בדיוק איך בונים את התשתית החזקה והיציבה לעסק אינטרנטי שיכול לייצר הרבה כסף ולאורך הרבה זמן.

ורק אם תרצה/י, אני פותח לך את האפשרות להצטרף ל”מעגל הפנימי” והקרוב שלי, שם אנחנו מקיימים פגישות וקבוצות מאסטרמיינד, מתעדכנים בשיטות והאסטרטגיות על בסיס חודשי. הפגישות הן גם פיסיות באיזור ת”א וגם שידורי וובינר חיים באמצעות האינטרנט.

תחשוב רגע שסוף סוף אתה יכול להיות הבוס של עצמך, שיש לך את היכולת להחליט מה לעשות עם הזמן שלך: מתי אתה רוצה לעבוד ומתי אתה רוצה לבלות את הזמן עם המשפחה? או בתחביבים שלך?

מעניין אותך? צור איתי קשר ונהפוך את זה למציאות עבורך!

הצטרף לרשימת האימייל שלי

הרשם עכשיו