EmailEngage – מיילים שמביאים לקוחות

EmailEngage – מיילים שמביאים לקוחות

אימייל הוא הדרך הטובה ביותר היום לקדם את המוצרים והשרותים ללקוחות שלך.

מה הבעיה? שאנחנו מוצפים בהמון מיילים. אנשים מקבלים בממוצע 145 מיילים ביום ומאוד קשה לגרום להם ללחוץ על קישור ולהגיע לאתר שלך.

בארה”ב אחוז הקליקים במיילים הוא 3.5. מה שאומר שעל כל 100 מיילים שאתה שולח, פחות מ-4 אנשים יקליקו על הקישור ששמת במייל ויגיעו בכלל לאתר שלך.

מה אם היתה לך דרך להכפיל את האחוזים האלה פי שתיים? ואם יכלת להכפיל פי שלוש ופי ארבע את כמות האנשים שיגיעו לאתר שלך? בכמה זה יכפיל את המכירות שלך ואת העמלות על המוצרים שאתה משווק?

אתה מבין כמה חשוב לעשות הכל כדי לגרום ליותר אנשים לנקוט פעולה כשהם קוראים את המייל שלך.

בדיוק בשביל זה יש את EmailEngage.

מה זה EmailEngage?

EmailEngage היא 4 כלים בתוך תוכנה אחת. עם התוכנה הזאת תוכל להוסיף בקלות וידאו, טיימרים, סקרים ואפילו תמונה אישית למיילים שלך. והכל בדרך פשוטה ומהירה.

פנייה אישית ללקוחות היא הדרך להגדיל את המעורבות של הלקוחות במיילים שאתה שולח אליהם.

אז איך עושים את זה?

אם הוא לא יפעל, הוא מפסיד

בקליק אחד אתה יכול לבחור טיימר מתוך מגוון של עיצובים שמושכים את העין. ואתה אפילו יכול לבחור מה יקרה כשיגמר הזמן שהקצבת. טיימר מעורר את תחושת הדחיפות ונותן ללקוח הרגשה של דחיפות, שאם הוא לא יפעל עכשיו, לא ישאר לו.

מביאים אליו את הוידאו

אתה יכול להעלות וידאו משלך, או להשתמש בכתובת מיוטיוב ולהכניס וידאו לתוך המייל שלך. הלקוח רואה את ההדרכה או הסרטון שלך בלי שהוא צריך לעשות פעולה ולהקליק על קישור. לא צריך לצאת מהמייל כדי לצפות ולא מפסידים לקוח שיצא מהמייל ששלחתם ולא חזר כי הוא המשיך לראות עוד סרטים ביוטיוב…

EmailEngage-תמונה-אישית-ללקוח

תמונות אישיות, דבר כזה הוא עוד לא ראה

אתה יכול לקחת איזה תמונה שאתה רוצה ולשים על התמונה את השם של הלקוח. הלקוחות שלך עוד לא ראו דבר כזה. יחס ברמה הכי אישית ומפרגנת. איך אפשר שלא ללחוץ על הקישור ולראות מה עוד יש לך להציע.

לקרוא מחשבות

שלוש תבניות יחודיות של סקר שאתה יכול לשלוח ללקוחות שלך במייל. אתה גם מתעניין במה שיש להם להגיד ולא פחות חשוב לומד מה חשוב ללקוחות כדי שתוכל לכוון ולתת להם בדיוק מה שהם רוצים. עריכה קלה של השאלות והתשובות.
אפשר ליצור שאלון מורכב, או פשוט ששואל האם נהנת מהשרות עם שני כפתורים בלבד. כן ולא. קל ללקוח לענות ולך לקבל משוב על המוצר או השרות שלך. וכל תשובה לוקחת את הלקוח לכתובת אחרת שאתה בוחר.

רוצה ליצור סקר של דירוג כוכבים? אין בעיה. כמה דקות ואתה שולח ללקוח סקר שנותן לו להביע את דעתו ושולח אליך נתונים שאחרת לא היתה לך דרך להשיג.

כזה קל לגרום להם להיות מעורבים.

איך עושים כסף מ-EmailEngage?

  1. כל פנייה אישית ללקוח מעלה את הסיכוי שהוא ימשיך לרכישה בעשרות אחוזים. נסה כל אחת מהאפשרויות שהתוכנה מציעה עד שתמצא את הדרך שעובדת הכי טוב בשבילך.
  2. יש גם רשיון סוכנות. מה שאומר שאתה יכול לערוך סקרים עבור חברה אחרת ולקבל כסף עבור השירות הזה שאתה נותן להם. סביר להניח שהם לא מכירים עדיין את EmailEngage ואתה יכול להציע להם את השרות הזה שיתן להם ערך. תתחיל לעשות מזה כסף לפני שכולם יקלטו איך זה עובד.

עוד משהו שכדאי לדעת?

EmailEngage נמצאת ברשת. אתה לא צריך להתקין שום דבר על המחשב. אתה ניגש לחשבון שלך מתי שאתה רוצה ומאיפה שאתה רוצה ותוך כמה קליקים מייצר עוד לקוחות והכנסות.

כל מה שיש ב-EmailEngage

  • וידאו שיושב בתוך המייל שלך וגורם ללקוחות גם לצפות בו וגם להשאר בתוך המייל.
  • תמונה אישית ששמה “סופר פוקוס” על הלקוח.
  • לבנות ציפיה ותחושת דחיפות שתגרום ללקוחות שלך לרכוש במהירות.
  • סקרים מותאמים ללקוח בתוך המייל שלך.
  • שאלון שנותן לך מידע ואוסף נתונים בתורה קלה.
  • שאלות של כן/לא כדי שיהיה ללקוח הכי קל לענות.
  • אפשרות להציע את השרות הזה לעסקים אחרים ולהרויח מזה כסף.

אז אם גם אתה מחפש לעשות יותר כסף מהרשימה שלך, EmailEngage בדיוק בשבילך.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of